2500₺ ÜZERİ ALIŞVERİŞTE ÜCRETSİZ GÖNDERİM. HEMEN AL

Cart

Hakkımızda

Hakkımızda


Maviperde.com Türkiye'de modern ve kolay ulaşılabilir perdecilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan perde ve perde aksesuarlarını alabilmeniz için 48 yıllık endüstri ve üretim tecrübesi olan Kodak Grup’un kuruluşudur.980 binden fazla müşterimiz ve her gün Türkiye'nin dört bir yanına yüzlerce Perde siparişiyle sadece elektronik ortamda perde siparişi alan ilk ve en kaliteli online perde satış mağazasıdır.Tamamlanmış ve devam eden yatırınları ile Maviperde.com Türkiye'deki tüm perdeciler arasında en büyük perdeci durumuna gelmiştir.
 
Maviperde.com’da sevdiklerinize en güzel perdeleri gönderebilir, gelişmiş perde ve aksesuarları sayfalarımızda özel ürünler için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Türkiye’nin en gelişmiş interaktiv online alışveriş sitesi ile kolayca hayalinizdeki ürünlere erişebilirsiniz. Almış olduğunuz ürün kargoya teslim olduğunda size e-mail ve SMS yoluyla bildirilecektir.
 
Maviperde.com kurulduğu günden bu güne gelene dek sürekli daha iyiye yönelme arzumuz sayesinde, işçiliğimizde ve kalitemizde avrupa standartlarını yakalamaya çalışan firmamızın başarı öyküsü, siz değerli müşterilerimizin bizi ayakta tutma çabası ve gösterdiğiniz referanslardan ileri gelmektedir.

Maviperde.com'nin  İmalatını yaptığı mekanizmalı perdelerin toptan ve perakende satsinda müşteri memnuniyetini azami seviyede tutmak, kaliteyi, güveni, gururu, verimliliği ve zamanı doğru kullanmayı firma ilkeleri hale getirmiş ve verdiği sözleri yerine getirmeyi her zaman bir borç bilmiştir.
 
Perde deyince aklımıza gelen tek şey işlev, estetiklik ve zerafet...
 
Misyonumuz, bu bilinçle hareket edip mekanlarınızı farklılaştırmaktır.