2500₺ ÜZERİ ALIŞVERİŞTE ÜCRETSİZ GÖNDERİM. HEMEN AL

Cart

Birçok insan, herhangi bir perdenin bir parçası arızalandığında, kırıldığında ya da kaybolduğunda perdesinden kurtulmaya ve yenisi ile değiştirmeye meyillidir. Bazı insanlar ise servisten yardım isteyip yüksek miktarda ücret ödemek zorunda kalırlar. Fakat arızalı perdenizin arızalı parçasını tespit edip perdenizi hayata geri döndürmek elinizde olabilir. Maviperde.com’da çok geniş bir perde yedek parça ve aksesuar seçeneği mevcuttur. Buna bağlı olarak tam olarak aradığınız parçayı bulabilir ve perdenizin değişikliğini kendiniz yapabilirsiniz. Türkiye’nin en geniş perde yedek parça ağına sahip maviperde.com, dikey perde yedek parçalarından, stor perde yedek parçalarından, jaluzi perde yedek parçalarından, katlamalı perde yedek parçalarından, zebra stor perde yedek parçalarından ve projeksiyon perdesi yedek parçalarından kadar birçok perde modelinin perde yedek parça ve aksesuarlarının tedariki için en uygun fiyat ve en hızlı gönderi ile ulaşabileceğiniz tek adrestir.

Evinizdeki işyerinizdeki perdeleri kendi başınıza tamir edebilmenizi ya da gerektiğinde perdelerin yedek parçalarını değiştirebilmenizi sağlıyoruz. Amacımız “yenisini alma, tamir et!” kültürünü yerleştirip bu konuda sizi cesaretlendirmek. Bu sayede inanıyoruz ki hem paranızı bu perde yedek parçalarını değiştirmek ya da serviste tamir ettirmek için harcamayacaksınız hem de tamir ederek çevre sağlığına da katkıda bulunacaksınız. Türkiye’nin en büyük perde yedek parça internet sitesinde; dikey perde, stor perde, jaluzi perde, katlamalı perde ve projeksiyon gibi tüm mekanizmalı perde modellerine uygun yedek parça ve aksesuarları bulabilirsiniz, ayrıca bu parçaların nasıl takılıp değiştirilebileceğine dair birçok bilgilendirme de mevcut.

Bizi ne farklı yapar…

En uygun fiyata perde yedek parça…

Evinizde işyerinizde mekanik perdeler her gün problem çıkarmaya başladıkça ne kadar sinir bozucu olurlar çok iyi anlayabiliyoruz. Ayrıca çok iyi biliyoruz ki bunlar için harcanan para tamamen beklenmeyen ve aniden çıkan bir masraf! İşte bu yüzden size her zaman en iyi fiyatı vermek için çabalıyoruz. Fiyatlarımız konusunda kendimize o kadar güveniyoruz ki, eğer aynı ürün için bizden daha ucuz verilmiş bir fiyatı internette bulursanız, fiyat farkını size geri ödemeyi taahhüt ediyoruz.

 Stokta mevcut ve bir gün sonra sizinle…

Özellikle güneşli yaz gününde çok ihtiyaç duyulan perdelerin tamirini beklemenin sizin için ne kadar sıkıcı ve zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden satıştaki ürünlerin büyük bir çoğunluğunu stoklarımızda tutup size en kısa sürede ulaştırmayı hedefliyoruz.

 Sektörde lider firmaların orijinal perde yedek parçaları…

Sektördeki lider perde yedek parça üreticisi firma olmamız orijinal yedek parçaları konusunda size destek verebilmemizi sağlıyor. Ayrıca size birçok üründe üniversal ürün (her perde sistemi ile uyumlu) seçeneği sunuyoruz ve orijinal ürünler dışında süper fiyatları ile uyumlu ürün seçeneklerimizde mevcut.

Yardım, tavsiye ve destek sadece bir tık yakınızda…

Perde yedek parçalarını tamir etmek karmaşık gözükebilir. Ancak çoğu işlem göründüğünden çok daha kolaydır. Biz perde yedek parçayı satmaktan fazlasını yapıyoruz, size bu tamir ya da değişiklik işlemini nasıl yapacağınız konusunda destek veriyoruz.

 Maviperde.com, genç ve dinamik kadrosu ile ciddiyetle çalışan, stoklarına her gün yeni ürünler ekleyen ve size bu ürünler ile ilgili destek veren, hep araştıran ve en iyisini arayan, daima ileriye bakan, en önemlisi yaptığı işten büyük keyif alan bir üretici firmadır.

Dikey Perde Tamiri

 

Jaluzi Perde Tamiri

 

Stor Perde Tamiri

 

 

 

Perde Tamirini Kendi Kendine Yap

Seçime uyan ürün bulunamıyor.